Ynspirology festival

#TrueNeboMark SOUTĚŽ!

GIRLS ZÓNA

Jaký je tvůj styl?

Soutěž

Sdílej svoji fotku,
nebo momenty ze svého světa
s hashtagem #truenebomark
a
získej dárek s překvapením
+ vstupenku na interaktivní festival
@ynspirology,
kde se setkáš s našimi
novými inspirátory!

www.ynspirology.cz
TRUE

opravdová chic elegantní

Mark

spontánní trendy barevná

TVŮJ TRUE MARK SVĚT!

Tvůj styl je inspirací pro všechny kolem tebe. Ať už jsi vyznavačem klasické elegance, nebo v sobě skrýváš rebelku a hýříš barvami, jsi to ty! Nejde jen o make up, vlasy, nebo oblečení. Svět kolem sebe tvoříš každým svým krokem.

V soutěži #TrueNeboMark máš možnost ukázat jaký je tvůj svět a ty v něm. Sdílej s námi svoje TRUE, nebo MARK fotky - tvůj styl, tvůj byt, tvá snídaně, tvůj dechberoucí moment v přírodě, nebo tvůj domácí mazel. Vše je buď TRUE nebo MARK.

VÝHRA

5 týdnů po sobě vyberou naše inspirátorky vždy 50 výherců. Podle svého zvolí fotky těch, které je zaujaly nejvíce. Nezáleží na počtu lajků, ani na tvém fotografickém umění. Jde jen o to, abys byla sama sebou.

Výherkyně získá dárek v hodnotě 1.000,- Kč a 2 vstupenky na interaktivní festival Ynspirology. Tam se setká s našimi inspirátorkami a spoustou dalších osobností. Koncerty Dary Rolins a Majka Spirita tě také neminou.

PRAVIDLA

Šanci na výhru má každý, kdo v období od 20.5. do 21.6. postne na Facebooku či Instagramu fotku ze svého světa a uvede u ní hashtag #TrueNeboMark. 
Výherci budou kontaktováni zprávou na dané sociální síti. Kdokoli se může do soutěže zapojit několikrát. Počet fotografií není nijak omezen.

pravidla soutěže

Dara

Dara Rolins, kromě koncertu na festivalu pokřtí také své nové album, které vydává po 6-ti letech. Bude to velká událost!

GABI

Youtuberka Gabriella Hecl právě odmaturovala z herectví. Gratulujeme! Na festivalu se chystá natočit své další inspirativní video a vy u toho nesmíte chybět.

JITKA

Herečka Jitka Schneiderová má za sebou vele-úspěšný projekt DÍKY TANCI, se kterým v Lucerně získala přes 2 miliony korun na pomoc při hledání nových rodičů pro opuštěné děti. Na Ynspirology se chystá na parket Dance Academy Prague, která připravila sérii tanečník workshopů.

SABINA

Sabina Rojková, herečka, kterou znáte třeba ze seriálu Ulice se právě vrátila z cest, při kterých navštívila také Los Angeles. Už se nemůžeme dočkat až uslyšíme, jaká dobrodružství na cestách zažila.

ANGEÉ

Choreografka a tanečnice Angeé právě s Yemim dokončila již 3. řadu nejúspěšnější televizní show Tvoje Tvář Má Známý Hlas. Jaká byla práce v zákulisí továrny na sny a jak si na tanečním sále poradila s 8-mi hvězdami, jejichž výkony každý týden udivovaly Česko?

ANNA

Youtuberka Anna Šulcová a její stylingové proměny na Blog TV můžete tentokrát zažít na vlastní kůži. Na Ynspirologu festivalu vybere několik z vás, které promění k nepoznání!